Shqiperia

Krasta “shastis” Finon: Nuk e mendoja se PS do prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë, narcisistë…

Moderatori i emisionit “A show” në News24, Adi Krasta, ka patur të ftuar në studio, deputetin e Partisë Socialiste Bashkim Fino. Krasta e ka pyetur Finon lidhur me përgjimet e publikuara nga Bild, por në një moment, duke hasur jo vetëm në kundërshtimin por edhe indiferencën e Finos, Krasta ka shpërthyer, duke i thënë se kurrë nuk ka menduar se “PS do të prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë dhe narcisistë“. (shihni videon më poshtë) /tpz