Kuksianet shkaterrojne haracin e Edi Rames: Shqiptaret pershendesin aktin revolucionar

Sulmi i qytetareve kuksiane dhe vendeve perreth i cili ka kulminuar me shkaterrimin e pike-vjedhjes ne rruge, te cilin Edi Rama dhe Shefqet Kastrati kane ndertuar per te grabitur shqiptaret ka kulminuar me sukses. Kuksianet e kane shkaterruar piken e grabitjes apo taksimit ne Rrugen e Kombit te cilin mafia pushtetare kristjano-lgbtiste e Edi Rames, Erion Velise, Lindita Nikolles, George Sorosit dhe mbeshtetesve te tyre kishin ndertuar ne kete rruge. Kjo takse e cila kerkonte te grabiste shqiptaret dhe kosovaret, dhe mbushte xhepat e lgbtisteve – protestante – katolike te qeverise se Edi Rames dhe Rilindjes ishte kulmi i tiranise ekonomike dhe grabitjes qe qeveria ashike e ambasadorit Lu kerkonte te vinte mbi shqiptaret.

Shqiptaret te cilet vidhen e rripen me taksa, me cmime te larta te ujit dhe te rrymes, qe po taksohen per shtepite, qe po lihen pa pune, qe po hidhen burgjeve si qen ndersa me gjakun e tyre mafja e qeverise filo-amerikane te Tiranes po majmet dhe trashet – me ne fund i thane stop kesaj grabitje dhe kusarie nga klika e urryer e Rames dhe bastardeve te tij.

Aksioni qytetar i kuksianeve kunder tiranise se kapitalizmit bandit te Rilindjes ka gjasa te perhapet ne qytete te tjera te Shqiperise dhe nje dite te kulminoje me rrezimin e klikes mafioze qe sot sundon Shqiperine. Ne keto momente kur Partia Demokratike kontrollohet nga klikat sorosiste te Ervin Salianjit dhe Lul Bashes – qytetaret e Kukesit dhe Shqiperise kane nevoje per nje lidership te ri. Lidership i cili do i cliroje ata nga dhuna dhe gjakpirja e kapitalizmit te Rilindjes dhe sejmenet e Sorosit, dhe do i lejoj te gezojne lirite demokratike te nje Shqiperie te lire nga grabitja e kapitalizmit.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne