Lëkundje tërmeti në Tiranë, ja sa ishte magnituda

Një tërmet ka lëkundur Tiranën këtë mbrëmje, në orëjn 22:15, duke krijuar panik te qytetarët.

Qendra Evropiane e Tërmeteve (EMSC) raporton se lëkundja ka qenë me magnitudë 3.2 të shkallës Rihter.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në afërsi të Shijakut dhe me një thellësi prej 10 kilometrash.

Termetiiiii

/BW

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne