Shqiperia Sociale

Lidhte këpucët te shinat, e reja nga Vlora përplaset nga treni

Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Vorë. Mësohet se një vajzë 17-vjeçare është përplasur nga treni.

Adoleshentja ishte ulur mbi shina dhe po lidhte këpucët, kur është përplasur nga treni. E reja është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.