LSI vendos sot për koalicionin dhe Presidentin

Lëvizja Socialiste për Integrim ka thirrur sot një mbledhje urgjente, për të diskutuar rreth koalicionit të ri dhe emrin e presidentit.

LSI do të zhvillojë mbledhjen në orën 12:30, për të vendosur mbi këto çështje mjaft të rëndësishme.

Kohët e fundit eksponentë të ndryshëm brenda LSI kanë dalur hapur kundër koalicionit me PS, por gjithsesi fjala e fundit I takon Ilir Metës.//Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne