Lu këshillohet me Lubonjën për krizën politike

Ambasadori Amerikan në vendin tonë Donald Lu, pasi është takuar me Ramën, Metën, Bashën dhe Topallin i është drejtuar analistit Fatos Lubonja.

Sipas një portali online takimi mes tyre është zhilluar në një nga lokalet e kryeqytetit por pak detaje bëhen të ditura.

Mesohet se kriza politike dhe skenaret e daljes prej saj kane qene tema kryesore e bisedes.

Lubonja i pyetyr nga gazetarër pranoi takimin me ambasadorin Lu, por nuk dha me shume detaje nga biseda duke e cilesuar ate konfidenciale.//Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne