Shqiperia

Makinat bëhen copa, njëra përmbyset në rrugë. Shihni fotot e aksidentit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Dy makina jane perplasur mes tyre, rreth orës 05:20 tek kryqëzimi i Porcelanit, në rrugën ‘Hoxha Tahsin’.

Dy makinat, sic shihet edhe ne fotot qe ka shkrepur ne vendin e ngjarjes LSA jane perplasur fort mes tyre, aq sa jane copetuar dhe njera eshte kthyer dhe përmbys.

Nuk ka ende detaje nga policia lidhur me ngjarjen dhe as nese ne te kane mbetur persona te lenduar./tpt
        

 

OPINIONE