Shqiperia Sport

Mbrojtësi shqiptar sezhde ne fushë, “çmenden” izraelitët dhe islamofobët shqiptar

Mërgim Mavraj ka bërë një gjest të madh pas fitores 3:0 ndaj Izraelit

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka “çmendur” sionistet në Izrael dhe gjithë islamofobët shqiptar pas fitores së thellë prej 3:0.

Ai pas ndeshjes, ka ren në sezhde duke ndezur stadiumin, kur dihen problemet e izraelitëve me botën islame.

Golat për Shqipërinë në këtë takim i shënuan Sadiku(2) dhe Ledian Memushaj të tretin./Gazeta Impakt

OPINIONE