Shqiperia

Merr flakë në Milot autobusi nga Prizreni, i mbushur me pasagjerë

Një autobus që ishte duke transportuar pasagjerë është përfshirë nga flakët.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Milotit, tek rreth rrotullimi kur futesh për në autostradën për në Tiranë, shkruan SYRI.net.

Autobusi është i kompanisë ‘Atmaxha’ dhe ishte

OPINIONE

INTERVISTA