Bota Sport

Messi, admirues i telenovelave turke

Lionel Messi, futbollisti i njohur i gjigandit të futbollit të Spanjës, Barcelona qenka një admirues i telenovelave turke.

Dashuria e legjendës argjentinase të futbollit, Messi u kuptua nëpërmjet një postimi në median sociale, Instagram.

Në një fotografi të fëmijëve të tij, në televizion shfaqej telenovela e shumëpëlqyer turke në mbarë botë, Diamante dhe Dashuri (Kara Para Aşk).

Ky postim i Lionel Messit në Instagram tërhoqi vëmendje të madhe në median sociale./ trt