Milaim Zeka flet pas incidentit (VIDEO)

Deputeti Milaim Zeka dhe deputeti Frashër Krasniqi para pak çasteve patën përleshje fizike në një debat live në klan Kosova. Deputet Zeka thotë se Krasniqi nuk kishte ardhur për të debatuar, por për të më sulmuar fizikisht. Ai ka thënë se ky incident tregon se çfarë janë një pjesë e anëtarëve të VV-së.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne