Shqiperia

Mitingu i veliaj, ‘plasin’ memet në rrjet: Pas 4 vitesh s’do ketë më shesh për lëpirje

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj një ditë parë u shpall zyrtarisht kandidat për kreun e kësaj bashkie.

Në mitingun e organizuar nga ai, në Sheshin “Nënë Tereza” u shpreh se me kryeministrin Edi Rama janë më bashkë se kurrë dhe se mes tyre nuk ka mosmarrëveshje.

Por memet nuk kanë munguar edhe këtë herë, me dy personazhe, Erion Veliajn dhe Edi Ramën.

Memet në rrjet pas mitingut të Veliajt:

OPINIONE