Shqiperia

Ndoka sulmon Presidentin e Komisionit Europian: Pijanec dhe me tendencë për LGBTI

Nard Ndoka ka sulmuar në rrjetet sociale, Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker, duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama.

Ndoka shkruan se Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI.

Sipas Nokes, Presidenti i Komisionit Europian di që zgjedhjet në Shqipëri zhvillohen në muajin prill.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!? Të keqen e Knutit!?

Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!?”, shkruan Ndoka.

Ndoka-Junker
Aleatet-e-Bashes-
Junker-RAma-puthja
burimi: /express