Ngjarje e rëndë në Greqi, përdhunohet 14-vjeçari shqiptar

Një 64 vjeçar grek dhe një 39-vjeçar indian janë arrestuar nga policia helene pasi morën peng dhe përdhunuan një 14 vjeçar shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Triadha në ishullin e Evias dhe sipas nënës 14-vjeçarit , djali mbahej peng që prej 2 ditësh.

Sipas policisë greke dyshohet se 64-vjeçari pasi ka kryer marrëdhënie ka thirrur edhe 39-vjeçarin indian. Gjithsesi priten analizat nga mjeku ligjor për të përcaktuar saktë ajo çfarë ka ndodhur.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne