Një ditë pas dështimit të negociatave, ja si e nis ditën Kryeministri Rama

Një ditë pas dështimit të negociatave, Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të nisë ditën e tij me një postim të ndryshimit të Pazarit të Korçës. Po pse pikërisht korcën?

Në rrjetin e tij social, Rama poston një foto të situatës së dikurshme të Pazarit dhe gjëndjes së tanishme pas rikonstruksionit të tij.

Kreu i qeverisë shkruan se mbetet shumë për t’u bërë ende, aq sa ka edhe shumë për të humbur, nëse kjo qeveri ndalet sot, duke bërë indirekt, një devizë me kërkesën e opozitës për qeverinë teknike.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne