NJË DOKUMENTAR I PAPËRFUNDUAR PËR TIME BIJË SUMEJJEN (ne shqip)

Vjen ne shqip dokumentari i Mostafa Mohammadit qe kerkon te cliroje bijen e tij, Somayeh Mohammadi nga pengmarrja qe MEK-u i ka bere asaj. Dokumentari eshte i censuruar nga youtube per arsye te panjohur, mesa duket si pasoje e sulmeve te xhihadisteve te MEK-ut. Duhet te regjistroheni qe ta shikoni qe te anashkaloni censuren e youtube.

Ky dokumentar tregon betejen e deshperuar te dy prinderve per te shpetuar vajzen e tyre nga ekstremizmi dhe radikalizmi i dhunshem i MEK-ut. Eshte nje rrefim prekes, epik qe tregon rrezikun qe xhihadistet e dhunshem perbejne per familjet neper bote.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne