Shqiperia

Paloka sfidon rusofobine amerikane nga Rusia: Këtu nuk drejton Ruçi dhe përdorimi i kokainës për kryeministrat është i ndaluar

Nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, ditën e djeshme mungoi në seancën plenare dhe arsyen e kësaj mungese na e sqaron sot.

Paloka është bërë pjesë e Unionit Ndërparlamentar, aty ku siç shkruan me nota të forta akuzash “nuk drejton Ruçi dhë përdorimi i kokainës për kryeministrat është i ndaluar”.

KOMENTI I PALOKËS:

Mungova dje ne sallen e Kuvendit per te qene i pranishem ne nje tjeter salle ,ate te Unionit Nderparlamentar . Ketu nuk drejton Ruci dhe perdorimi i kokaines eshte i ndaluar, sidomos per kryeministrat.

paloka1.jpg

paloka.jpg

paloka2.jpg