Shqiperia

Pamje live nga protesta/ Bulevardi mbushet me flamuj të Europës dhe Amerikës

Gjatë fjalës së tij kreu i PD-së Lulzim  Basha ka ka kërkuar largimin e Xhafës dhe të Ramës si dhe ka hedhur akuza të forta ndaj qeverisë për trafik droge dhe krimin e organizuar.

Më poshtë mund të ndiqni live protestën e opozitës ku vihet re se Bulevardi ‘Deshmorët e Kombit’ është mbushur flamuj të Europës dhe Amerikës .