Plagosi me kallashnikov punonjësin e burgut, policia indentifikon dhe arreston autorin

Policia e Peqinit ka identifikuar dhe arrestuar autorin e plagosjes së punonjësit të burgut.

Mësohet se autori ka qëlluar me armë zjarri kallashnikov ndaj punonjësit 41-vjeçar, i cili fatmirësisht ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit dhe vijojnë hetimet për të zbardhur shkaqet e plagosjes./Tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne