Shqiperia

Plas sherri në komisionin e ligjeve, Hyseni shan Naçon: Je katunar komplet

Debate dhe përplasje në Komisionin e Ligjeve. Deputeti i LSI Nasip Naço ka debatuar ashpër me socialistin Alket Hyseni.

Naço ishte duke bërë pyetje për DAP dhe administratën, në lidhje me listën e zezë që shpalli kryeministri në verë, kur Hysenaj i tha “këto pyetje i bëra unë dhe drejtoresha i dha përgjigje”.

DEBATI:

Alket Hyseni: Tani erdhen kamerat dhe do me bë lajm. Ç’i ke këto pyetje ordinere, katunare komplet?

Nasip Naco: Çfarë punë ke ti për pyetjet e mia..

Alket Hyseni: Mos u sill si katunar komplet.. Po përdor gjuhë ordinere. Katunar komplet..

Nasip Naco: Cke mo. Kujdes kur flet me mua..

Alket Hyseni: Po mos fol pra si katunar…

Nasip Naco: E di që je i mërzitur.. Por s’ta zgjidh unë problemin..