Shqiperia

‘Portali i rrenave’/ Berisha denoncon skandalin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar se në portalin Mësues për Shqipërinë janë vetëm emrat e personave që janë me Partinë Socialiste.

Sipas Berishës, në degën gjuhë-letërsi janë emëruar vetëm militantë ndërsa njerëzit e tjerë nuk flasin pasi kanë frikë se ngelen pa punë.

Postimi i Berishës

Denoncohet portali i rrenave dhe mashtrimeve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor do ju lutesha shume qe te ngrini problemin e portalit te mesuesit pasi vetem emrat e partis ka nxjerr ne sistem ne degen gjuhe-letersi.Ju lutem verifikojeni dhe do te jet e vertet.Anonim ju lutem se rilindja ste le ne pune./cna