Bota

Presidenti i ri i Francës është homoseksual

Mediat ruse kanë përshkruar Presidentin e ri të Francës, Emmanuel Macron, si një psikopat homoseksual i cili urren vendin e tij, raporton “The Independent”.

Një artikull i “Komsomolskaya Pravda”, një gazetë ruse, i referohet një fotografie nga pushimet e Macron dhe bashkëshortes sw tij, ku presidenti shikohet duke kthyer sytë nga një person i zhveshur buzë detit.

Më pas shkrimi, vazhdon tëa quajë zotin Macron një psikopat dhe sugjeron se ai nuk e do Francën sepse nuk mund të dojë askënd përvec vetes. Artikulli citon gjithashtu një psikiatër, i quajtur Adriano Sagatori, i cili pretendonte se ka studiuar biografinë e Presidentit francez.

Sagatori sqaron sesi profesionist e ka shumë të qartë se Emmanuel Macron vuan nga problemeve të rënda psikike./SYRI.net

OPINIONE

INTERVISTA