Shqiperia

Protestuesit nisen drejt Drejtorisë së Policisë

Kreu i opozitës, Lulzim Basha denoncoi nga selia e PD-së dhunën e ushtruar nga policia ndaj Sekretarit Organizativ të kësaj partie, Sait Dollapi.

“Me urdhër të Edi Ramës dhe Sandër Lleshajt është dhunuar në mënyrën më barbare të mundshme. Është shoqëruar në drejtorinë e policisë. Ju bëj thirrje gjithëve ju që të na ndiqni në drejtim të Policisë së Tiranës”, tha Basha./tpz