PS-së i ikën edhe një tjetër deputet ‘i vjetër’

Valentina Leskaj, një ndër figurat më të vjetra në PS ka vendosur të mos kanidojë më për deputete në rradhët e Partisë Socialiste

“Nuk do të kandidoj më për deputete, sepse pas 15 vjetësh kontribut, mendoj se duhet të largohem dhe t’i hap rrugën njerëzve të rinj. Nuk është një zgjedhje e momentit, por një zgjedhje e menduar mirë. Nuk do të jem në parlament, por do të jem e angazhuar,” përfundoi Leskaj./ Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne