Qytetarët shpërthejnë në tensione dhe revoltë kundër Damian Gjiknurit në Vlorë (video)

Dëgjesa e ministrit të Transporteve Damian Gjiknuri dhe kryebashkiakut vlonjat Dritan Leli është shoqëruar me tensione në Orikum të Vlorës.

Videon nga momenti i përplasjes e ka publikuar ish kryeministri Sali Berisha, i cili përgëzon “qytetarët për qëndrimin e tyre të guximshëm dhe dinjitoz”. E paqartë është ajo çka ka çuar në revoltimin e të pranishmëve në takim.

Më poshtë video nga momenti i përplasjes:

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne