Shqiperia

Rama hap sezonin e puthjeve për vota

Edi Rama e puthi live në televizionin e tij privat, ERTV, një të moshuar që i premtoi se do t’i jepte votën. Kryeministri shkruan në faqen e tij në facebook se i moshuari është “një i djathtë denbabaden” dhe që e rraskapiti sa të gjithë intervistuesit bashkë në një vit për t’i marrë votën. Pasi i mori besën, i dha një të puthur. Kjo nuk është pamje e re e fushatave të Rilindjes. Më parë janë fotografuar duke puthur duart e votuesve për vota Erion Veliaj, Alfred Peza e të tjerë kandidatë të PS (shih më poshtë lajmin e lapsi.al).

Image result for puthje duarsh per vota lapsi.al

Etiketa