Shqiperia

Rama i përgjigjet “dhëmb për dhëmb” opozitës/ Zoti iu shtoftë inatin, ne takatin

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me situatën e krijuar tek teatri Kombëtar.

Në një postim në rrjetet sociale, ndërsa iu përgjigjet akuzave të opozitës, Rama ka publikuar një video me pamje të disa projekteve të bëra në Tiranë.  Ai thotë se projektet e qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës janë realizuar, pavarësisht protestave të opozitës.

Bashkangjitur videos, Rama shkruan “Zoti iu shtoftë inatin, ne takatin”./cna