“Rama ik” edhe nga tifozët e kombëtares në “Elbasan Arena”

Në nisje të pjesës së dytë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë që po luhet në stadiumin “Elbasan Arena” tifozët kanë shpalosur një banderolë të madhe ku shkruhej “Rama ik” mbi një flamur kombëtar.

Kanë reaguar menjëherë rojet e sigurisë që e kanë larguar atë. Me shpalosjen e banderolës nuk kanë munguar edhe reagimet e tifozëve në stadium./tpz

 

 

 

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne