Shqiperia

Reagon Basha: Ky është narkoshtet, fut njerëz në burg për drita dhe mbron bashkëpunëtorët

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së Edi Ramës se deri tani nuk kishte prova, por vetëm ‘fjalë çorbe’.

Deklarata e Bashës:

Ky është Edi Rama:

Ka futur njerez per mospagese dritash ne burg ku jane vetevrare, ka futur ne burg qytetare te varfer per ca tulla mur te shtuar pa leje.

Dhe do te mbaje te lire bashkepunetorin e tij dhe te krimit te organizuar te kapur ne flagrance para syve te gjithe botes nga antimafia italiane ne trafik droge dhe armesh.

Ky eshte narkoshteti. Kjo duhet te marre fund!

Image