Sport

Reali thyen rekord, fiton per te treten here Champions League

Reali i Madridit hyn ne histori. Pass fitores se sotme me Livepol, ata marrin për herë të 3-të rrjesht trofeun e CHL. Një trofe që shkon për të 13-n herë në historinë e klubit

 

Galaktikët fituan me shifrat e thella 3-1 Liverpool-in duke treguar dhe njëherë që janë ato skuadra për t’u mposhtur në habitatin e tyre, UEFA Champions League.

 

Etiketa

OPINIONE

INTERVISTA