Bota

Senatori i dhunshem amerikan John McCain shnderrohet ne robokop!

Senatori i dhunshem amerikan John McCain i cili ka nxitur sa e sa luftera dhe konflikte vrastare neper bote, se fundmi po shnderrohet ne nje robokop. Ai është nënshtruar një operacioni në këmbë kohët e fundit pasi kanceri po i ha trupin.

McCaini pak muaj me pare eshte operuar nga kanceri ne tru. Mesa duket nga truri kanceri po i hapet ne te gjithe trupin dhe avash avash ai po kthehet ne nje robokop. Ngelet te shihet nese kjo semundje do ta cmendi edhe me tej McCainit dhe ta shtyje per te nxitur edhe me shume lufte dhe vrasje ne politiken amerikane.

Kujtojme qe McCaini eshte takuar me terroristet xhihadiste ne Siri dhe i ka armatosur ata kunder qeverise siriane dhe se fundmi mbeshtet ne Shqiperi muxhahedinet iraniane te cilet kerkon ti hedhi ne lufte kunder Iranit.