Shqiperia

Sherr dhe të shtëna me armë në zonën e Bllokut

Një sherr mes disa personave ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, pranë një prej lokaleve më të njohura për jetën e natës në kryeqytet. Ka pasur edhe të shtëna me armē. Policia mbërriti në vendngjarje. Ende s’ka të dhëna të tjera, nëse ka të plagosur apo shoqëruar nga policia.