Shqiperia

Sherr me armë të ftohta te Fakulteti i Gjuhëve të huaja, plagosen dy persona

Një përplasje është regjistruar pak minuta më parë tek Fakulteti i Gjuhëve të Huaja në kryeqytet ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Mësohet se pas një debati situata ka agravuar në përdorimin e armëve të ftohta.

Sherri raportohet të ketë ndodhur mes një grupi të rinjsh ndërsa ende nuk janë bërë të ditura shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes./tpz