Shqiperia

Sherr mes analistëve për koalicionin, Rakipllari-Vangjelit: Je idiot, je budalla (VIDEO)

Marrëdhënia mes dy aleatëve kryesorë në qeverisje, mbrëmjen e sotme, është bërë mollë sherri mes dy të analistëve të njohur Vangjeli dhe Rakipllari  në studion e emisionit Opinion.

Analisti Lorenc Vangjeli është përplasur me kryeredaktorin Robert Rakipllari pikërisht për komentet  mbi koalicionin Rama-Meta.

Rakipllari: Ajo që tha Lorenci që ka 3 qëndrime që afrohen me njëra-tjetrën, ishte një dëshirë e Lorencit që Meta me Ramën të mos ndahen, është një nivel pak më lart socialistes së Beratit për mendimin tim.

Vangjeli:Kur bën ironi dhe Berti…Ti me logjikën ke aq lidhje sa sharra e drurit me muzikën klasike

Rakipllari: Të kam thënë që je budalla dhe idiot, ja kam thënë edhe një herë tjetër dhe ja them prapë

Vangjeli: Shih ça thotë, nivel i socialistes nga Berati..

OPINIONE