Shqiperia

Shihni si goditet me grushta Sait Dollapi

Policia ka dhunuar sekretarin organizativ të PD-së, Sait Dollapin.

Pamjet filmike tregojnë momentin kur Sait Dollapi dhunohet dhe tërhiqet zvarrë nga policia.

Gjatë protestës së sotme, kanë qenë të shumta përplasjet mes protestuesve dhe policisë.

Etiketa