Shqiperia

Shoqërohen në polici protestuesit e Surrelit, vendosën traun para shtëpisë së Edi Ramës

Kryetari i FRPD Belind Këlliçi dhe Kryetarja e LRI-së Floida Kerpaci u shoqëruan në komisariatin e policisë nr. 4 në Tiranë, pas protestës në Surrel përballë shtëpisë së Edi Ramës.

Të rinjtë e dy partive opozitare u mblodhën këtë të premte për një protest në Surrel, ku vendosën një tra simbolik në hyrjen e shtëpisë së Edi Ramës, në solidaritet me protestuesit kuksianë që kundërshtuan taksën 10 euro në Rrugën e Kombit.

OPINIONE

INTERVISTA