Shqiperia

“Shpërthen” anëtarja e LSI: Prokurore e 69! Koha e maskarenjve, bëjnë hajër ku*vat

Anëtarja e kryesisë së LSI Elona Guri ka ironizuar zgjedhjen e Prokurorit të ri të Përgjithshëm ditën e somte vetëm me votat e mazhorancës.

Në një postim në facebook Guri shkruan se tani është koha e maskarenjve, madje shkon dhe më tej duke e cilësuar kur*ë Kryeprokuroren që u zgjjdh sot në Kuvend.

“Prokuroja e 69-ës!

69-ta e Ulsi-ut, 69 e qeveriut!

Të gjitha 69-ça!

Koha e maskarenjve, bëjnë hajër kurvat!”- shkruan antarja e LSI.