Sport

Shqipëria përballë Lituanisë, ja formacioni i hedhur në fushë nga trajneri Edi Reya

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Shqipërisë dhe Lituanisë.

Kombëtarja e Shqipërisë luan ndeshjen e dytë në Ligën e Kombeve.

foto galeri

foto galeri Pas fitores me Bjellorusinë, Edi Reja dhe kuqezinjtë kërkojnë të përsërisin suksesin.

Tekniku vjen me ndryshime në formacion, teksa nga minuta e parë luajnë Mihaj, Laci dhe Sadiku.

Shqipëria  do të kërkojë tri pikë të tjera për të qëndruar në krye të Grupit 4 të Ligës C./BW

OPINIONE