Shqiperia

Skandali/ Polici dhunon qytetarin në Vlorë

Ish-kryeministri Berisha ka postuar në faqen e tij në facebook një video ku tregohet dhuna e pashembullt e një njeriu me uniformë ndaj një qytetari në prani të fëmijës së tij.

“Kjo eshte fytyra e vertetë e narkoshtetit të Edvin Mafisë”, shkruan Berisha ne tekstin që shoqëron pamjet, të cilat i janë dërguar nga një qytetar.

Ja postimi i plotë:

Shikoni se si një shtazë me uniformë godet si lopë e çmendur me kokë qytetarin në prani të fëmijës së tij!
Lexoni mesazhin shikoni dhe shpërndajeni këtë video të qytetarit dixhital.
Kjo është fytyra e vërtetë e narkoshtetit të Edvin Mafisë! sb
Prsh doktor. ja si sillet policia e Vlorës me qytetarët. Tregon të fortin në goditje me kokë. E gjitha kjo në sy të fëmijës.

OPINIONE