Kultura

Sokol Balles i shkojne syte skiç, Agron Gjekmarku meket nga termeti

Lëkundjet e tërmetit me magnitudë 4.8 të shkallës rihter goditën sot vendin.

Lëkundjet u ndjenë dhe në studion e emisionit ‘Real Story’ në ‘News24’ ku Sokol Balla, Agron Gjekmarkaj, Henri Cili etj ishin duke i bere elozhe ish enveristit Ismail Kadare. Ne momentet e termetit Agron Gjekmarkaj shtanget i trembur nga termeti ndersa Sokol Balla me syte qe i shkojne tek – a – çift fillon e ben analizen e termetit duke thene:

“Një termet, ok! Jemi live. Përjetuam një tërmet jo të vogël ne këto momente qe flasim. Nuk ishte një termet i lehte. Besoj se ishte termet qe u ndje fort ne studio. Presim raportimet e gazetarëve se për çfarë tërmeti behet fjale. Ishte termet i shkurtër.”, tha Balla live. Video e trembjes se Balles, Gjekes dhe Cilit mund te shihet me siper:

 

 

OPINIONE