Rajoni

“Ta kisha fut në gojë! A e përdor shumë gojën?”, ky është fjalori i deputetes dhe kryeparlamentarit (video)

Eshtë e pabesueshme se me çfarë fjalori flasin deputetët e Kuvendit të Kosovës, dhe kryesisht kryetari Kadri Veseli. Gjithçka ndodhi dje pak para votimit të projektiligjit për gjykatat në Kuvendin e Kosovës. Deputetja e Vetëvendosjes, Drita Millaku ka shfrytëzuar fjalën e saj për ti kujtuar Kadri Veselit se e ka marrë vesh vonë se i ka sharë në ditën e votimit të Demarkacionit.

Deputetja Millaku, iu drejtua Veselit me fjalët: “Nuk t’kam dëgjuar që na ke sharë me rob se për besë gazin lotsjellës në gojë ta kisha fut”.

Përgjigja e Veselit ka qenë me nota erotike: “A e përdor shumë me gojë?”

Shihni të plotë debatin në videon më poshtë: