Etiketeakstradim

Bota

Ekstradohen edhe dy gylenistë në Turqi

Agjencia Turke e Inteligjencës (MIT) solli në Turqi dy pjesëtarë të lartë të organizatës FETO. Ekstradimi ka ndodhur nga Azerbajxhani dhe Ukraina, raporton...

OPINIONE

INTERVISTA