EtiketeAlbin Kurti

Shqiperia

Aksidentohet në Tiranë Albin Kurti

Në një njoftim për mediat, Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar për një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë – Durrës, ku u raportua se është përfshirë...

Rajoni

Gjykata lë në burg Albin Kurtin

Gjykata ka lënë sërish në paraburgim Albin Kurtin dhe Donika Kadaj Bujupin, ndonëse ata kërkuan një masë tjetër sigurie. Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje janë...

OPINIONE