Etiketeambasadori turk

Shqiperia

Turqia do ndihmoj Durrësin dhe Dakon

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka pritur në një takim ambasadorin e Turqisë, Murat Ahmet Yörük. Ambasadori turk pasi ka falenderuar për pritjen...