Etiketefranceze

Bota

Sulmohet ambasada franceze

Të shtëna me armë zjarri dhe një shpërthim janë dëgjuar pranë selisë së ushtrisë dhe ambasadës franceze në kryeqytetin e Burkina Faso, Ouagadougou. BBC...