Etiketefuqishem

Rajoni

Tërmet i fuqishëm në Greqi

Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot Greqinë me epiqendër 36 kg larg Athinës dhe në thellësi 10 km. Mediat greke shkruajnë se lëkundjet më të fuqishme u ndjenë...

OPINIONE