Etiketegezim selmani

Opinion

Sataniku Erion Veliaj!

Nga Gezim Selmani Simbas kryemasonit Albert Pike qe mbante graden 33-te te rritit masonic skocez, qe eshte lloozha me e madhe dhe e fuqishme ne bote: “Luciferi...

Historia

Mercenaret e Trabonit!

Nga Gezim Selmani Kjo fotografi e kohes flet me shume se njemije fjale qe mund te tregoi nje pseudo-historian per historikun e Kryengritjes te Malsise te...

OPINIONE