EtiketeKabul

Bota

Turqia dënon sulmin me armë në Afganistan

“Ne e kemi mësuar me hidhërim të madh lajmin se shumë njerëz kanë humbur jetën dhe janë lënduar si pasojë e një sulmi të armatosur që ndodhi sot në Kabul gjatë...