Etiketeluftanijet ruse

Bota

Britania alarmohet nga luftanijet ruse

Ministria e Mbrojtjes britanike ka dhënë njoftimin e se 4 luftanije ruse janë pikasur në Kanalin e La Manshit dhe menjëherë një anije e marinës britanike është...

OPINIONE