Etiketemal

Rajoni

Ja ku strehohen sirianët në Serbi

Lufta në Siri ka bërë që mijëra sirianë të emigrojnë për në vende të tjera në kërkim të një jetë më të mirë dhe të sigurt për ta. Konflikti pesë vjeçar në Siri...

OPINIONE